Naša cesta k chladiarom

"Váš čas je obmedzený, tak ho neplytvajte a nežite život niekoho iného. Nedovoľte, aby hluk názorov ostatných potlačil váš vnútorný hlas. A najdôležitejšie, majte odvahu nasledovať svoje srdce a intuíciu." -   Steve Jobs


Ako všetci aj my si uvedomujeme potrebu „ozdravenia“ našej planéty. Aj z tohto dôvodu (nebol však jediný) sme sa rozhodli a začali sme v roku 2022 podnikať kroky k rozšíreniu našej činnosti – vykurovanie z obnoviteľných zdrojov.  Po dlhej prípravnej ceste (školenia, kurzy, certifikácie, skúšky) môžeme zodpovedne a odborne ponúkať služby v tejto oblasti.


Klimatizácia 

Všetko, čo robíme si najskôr testujeme sami. Vybrali sme si klimatizáciu  Hisense,  Energy Pro 2,5 kW  a použili ju do relaxačnej miestnosti k exteriérovej saune na záhrade. Dôvody boli hneď 2: kúrenie a odvlhčenie priestoru.

Výsledok?  Po zimnej sezóne, kedy sme pravidelne 2x týždenne využívali saunu, môžeme konštatovať maximálnu spokojnosť. Vytvorili sme si príjemné prostredie na relaxáciu. Klimatizáciu spúšťame na diaľku, plne si užívame tichú prevádzku a po skončení odvlhčíme celý priestor. A z pohľadu energetickej náročnosti sme nemohli vybrať lepší zdroj.


Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo sme zvolili od rokmi overenej kvality spoločnosti Vaillant aro THERM Split vzduch-voda. Všetky údaje si kontrolujeme na aplikácií. Priebežne testujeme, nastavujeme, sledujeme funkčnosť, efektívnosť, zbierame vlastné dáta a skúsenosti.  To všetko so sebou prináša množstvo školení, certifikácií, začlenení sa do Zväzu chladiarov, získavaní kvalitných partnerov a budovaní brandu.


"Nehodnoťte deň svojou žatvou, ale tým, čo ste zasadili." - Robert Louis Stevenson

Tepelné čerpadlá nie sú pre nás novinkou, máme už veľa bazénov u našich zákazníkov napojených na  tepelné čerpadlá s veľmi pozitívnou odozvou. Nie sme iba ďalšia narýchlo vzniknutá inštalačná firma. Odbornosť nášho tímu je rokmi overená v teréne. Neustále ju zvyšujeme školeniami, dopĺňaním teórie i praxe od najskúsenejších ľudí v odbore. Svoju prácu v bazénovom a wellness „svete“ berieme maximálne zodpovedne. Rovnako tak sme v minulom roku prijali výzvu z trhu na rozšírenie činnosti o inštalovanie klimatizácií a tepelných čerpadiel.


"Ľudia len zriedkakedy uspejú, pokiaľ sa nebavia pri tom, čo robia." – Dale Carnegie


Inštalovanie chladiacich, či vykurovacích jednotiek nie je nič náročné, pokiaľ máte potrebné odborné vedomosti doplnené praxou. 

Správna inštalácia a nastavenie zariadení nie je úplnou samozrejmosťou, o čom sme sa sami mali možnosť presvedčiť. Ak plánujete inštaláciu tepelného čerpadla na efektívne vykurovanie Vašej domácnosti a zníženie aktuálnych nákladov, buďte pri výbere svojho dodávateľa naozaj obozretní. Pred vytvorením ponuky je nevyhnutné osobné stretnutie pre návrh skutočne optimálneho riešenia pre Vás. 

Nie je univerzálne riešenie, možností je naozaj veľa. Našim cieľom je zákazníkom navrhnúť riešenie, ktoré bude spĺňať požiadavky aktuálneho priestoru a vyťaží z neho maximum. Radi Vám pri výbere pomôžeme (možnosť využitia dotácie) a zabezpečíme všetko potrebné až po samotné spustenie tepelného čerpadla.


"Nečakajte. Nikdy nenastane ten správny čas." – Napoleon Hill

Odbornosť Aquaspark, s.r.o

Partneri