Nástenné klimatizácie

A++ / WiFi / veľmi tichá / Vykurovanie aj pri -22°C /  Séria profesionál 

New Energy /  5,0kW - 7,0kW

Okamžitý výkon a maximálna spoľahlivosť. Klimatizácia s tými najnovšími technológiami a decentným, elegantným dizajnom. New Energy je model vhodný do vášho domu, ale rovnako zvládne aj vyššie zaťaženie v komerčnej sfére. Len 19dB, A++, výbava na vykurovanie a smart funkcie.

A+++  / Smart Eye / WiFi / AI / Automatické čistenie  / Hi-nano / Hlučnosť 18dB

Energy  PRO PLUS /  2,5kW - 3,5kW 

Klimatizácia, ktorá sa postará o váš komfort. Revolučná funkcia Smart Eye s termo senzorom automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu tak, aby chladný vzduch neprúdil priamo na vás. Čistý vzduch s technológiou HI-nano, samočistením výmenníkov a hlučnosťou iba 18dB – to všetko a oveľa viac ponúka prémiový dizajnový model Energy PRO Plus.

A++ / Easy inštalácia / Veľmi tichá / Wifi

Comfort / 2,5kW - 3,5kW - 5,0kW - 7,0kW

Rada Comfort je naším najrozšírenejším modelom na trhu. Medzi hlavné výhody patrí veľmi nízka hlučnosť, široká škála funkcií a ovládanie pomocou WiFi. Zároveň je model doplnený aj výbavou na spoľahlivé vykurovanie až do teploty -20°C a vyhrievanou vaničkou vonkajšej jednotky. Klimatizácia je navrhnutá tak, aby bola montáž veľmi jednoduchá a rýchla.

A++ /  Wifi Ready / Veľmi tichá / Malé rozmery vonkajšej jednotky

Easy /  2,5KW - 3,5kW

Model Easy prináša kombináciu spoľahlivosti a nízkej ceny. Napĺňa tým hlavné očakávania od ekonomickej triedy. Tak ako všetky klimatizácie Hisense, aj Easy je veľmi tichá – len 19dB. Ponúka príjemný dizajn a možnosť ovládania s Wifi. Menšie rozmery vonkajšej jednotky oceníte hlavne na balkónoch.

Konzolové klimatizácie

Konzolová klimatizácia

Konzolová klimatizácia pripomína radiátor, umiestňuje sa na stenu nad zemou, najčastejšie pod okno. Vie fúkať teplý vzduch na podlahu pre komfort vykurovania. Výfuk smerom hore môže potom počas letných dní účinne vychladiť miestnosť.

Klimatizácie Multisplit

Vonkajšie jednotky klimatizácií

Použitím jednej vonkajšej jednotky pre viac miestností šetríte vonkajší priestor, obstarávacie a hlavne prevádzkové náklady. Ideálne riešenie pre viac-izbové byty, domy aj kancelárie.

Vnútorné jednotky klimatizácií


Vďaka širokému výberu vnútorných modelov vždy nájdete to správne riešenie. Okrem nástenných modelov je možné pripojiť aj kazetové, kanálové a konzolové modely. Všetky sa dajú navzájom kombinovať podľa vašich potrieb.